Szukaj na stronie

Witamy na stronie firmy Fernox

Witamy na stronie firmy Fernox

Jako światowy lider rynku, uznana marka i pionier w swojej branży, Fernox jest jedynym producentem w branży uzdatniania wody, który może pochwalić się tak dużymi możliwościami w dziedzinie badań i rozwoju.

Innowacyjne produkty firmy - stworzone i wyprodukowane ze szczególną dbałością o ochronę środowiska naturalnego - przyczyniają się do zwiększania wydajności energetycznej, wspomagając działania firm i gospodarstw domowych w celu zmniejszenia ich energochłonności oraz ograniczenia emisji szkodliwych związków. 

Zasięg międzynarodowy
Posiadając swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Holandii,, Hiszpanii, Węgrzech, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych, Fernox ma prawdziwie globalny zasięg. Firma ma ugruntowaną pozycję w rozwiązaniach dotyczących uzdatniania wody, akcesoriów, testowania, a także jest w stałym kontakcie z czołowymi fachowcami w dziedzinie centralnego ogrzewania, takimi jak producenci sprzętu, zrzeszenia oraz organy zarządzające.  Fernox działa również w dziedzinach instalacji systemów, inżynierii grzewczej oraz gospodarstw domowych.

Jakikolwiek jest powód Państwa zainteresowania produktami i usługami firmy Fernox, ta strona odpowie na Państwa pytania techniczne oraz pozwoli poznać szczegóły dotyczące przełomowych innowacji firmy.

Aktualnosci
Fernox Polska
Fernox Polska
Tel. 48 608 566 205
email: Poland@fernox.com
Powerflow Flushing Machine Mark III
Fernox Powerflow MKIII to mocna kwasoodporna pompa do płukania instalacji, stanowiąca idealny zestaw do szybkiego czyszczenia kotła i grzejników bez konieczności ich demontażu. Urządzenie może również pracować w charakterze pompy do usuwania kamienia z wymienników ciepła.
F1 Protector
Przy użyciu wraz ze środkiem Cleaner F3, oszczędności zużycia gazu przy każdorazowym ogrzewaniu pomieszczenia mogą osiągnąć 15%.